Atribuită Cumpărare directă

Flexibil Office 17. Un serviciu de internet fix fara limita de trafic cu viteze maxime estimate si promovate de pana la 150 Mbps download si 50 Mbps upload. Serviciul de internet fix beneficiazade optiunea Secure Net - un servicu de voce fixa cu apeluri nelimitate catre retele fixe si mobile nationale si internationale SEE - Un serviciu Fax2email - functia de transferare gratuita a apelurilor intre numerele din grupul fix-mobil* un serviciu Vodafone Mobile Broadband - 15 GB trafic de date nationale mobile care se vor consuma in grupul de SIM-uri mobile din contul clientului. Cantitatea necesara reprezinta 8 buc abonament x 24 luni = 192. Pretul inlude toate costurile aferente prestarii servicului.

Număr anunț
DA27519021
Autoritate contractantă
Compania de Apa Arad S.A. (CUI 1683483)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.320 RON
Valoare atribuită
16.320 RON
Data publicării
04.03.2021 00:00
Data finalizării
05.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.320 RON

din 16.320 RON estimat