Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania pune la dispozitia clientului servicii de telefonie mobila: 40xRed Infinity 2xRed infinity X5 2x TAP1264GBR Serviciile se vor contracta pentru 12 luni. Valoare lunara abonament = 264 euro fara tva, reprezentand 1307,67 lei fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 4,9533 lei, valabil pentru 24.03.2021.
- Număr anunț
- DA27647587
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.692 RON
- Valoare atribuită
- 15.692 RON
- Data publicării
- 25.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.