Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului; Business internet 90 up to 100 Mbps si up to 100 Mbps National. Business internet 50 up to75 si up to 100 Mbps National. 2 X Transport L2 50 Mbps. Hosting 20 GB. Valoare: 200 euro fara tva/luna, reprezentand 988,76 lei fara tva/luna. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 4,9438 lei, valabil pentru 23.02.2021. Contract pe 10 luni.
- Număr anunț
- DA27564429
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Braila (CUI 11333442)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.888 RON
- Valoare atribuită
- 9.888 RON
- Data publicării
- 12.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.