Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului: 25 x abonamente Red Infinity cu urmatoarele beneficii : - Nelimitat voce mobila national & Roaming SEE & international SEE fix - 13GB date nationale & Roaming SEE - 7GB date mobile SEE - 250 unitati min/sms internationale SEE mobil - 250 MB Roaming Zona 2 non UE - 50 unitati Roaming Zona 2 non UE (1 unitate = 1min apel primit, 1min apel efectuat, 1 SMS trimis). 59 x Abonamente Prime National cu urmatoarele beneficii: - Nelimitat voce mobila Vodafone - 50 min/SMS nationale mobil in orice retea si international SEE fix Pentru urmatoarele numere care vor fi activate in cadrul contractului, de la 60 de numere cu posibilitate de extindere pana la 100 de numere, vor fi activate in aceleasi conditii, la cererea expresa a autoritatii contractante. POOL 11000 minute nationale la nivel de grup- valoare 0 euro / 0 lei. POOL 6000 sms nationale la nivel de grup- valoare 0 euro / 0 lei. Cost lunar abonamente: 443,96 euro fara tva, reprezentand 2199,33 lei fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 4,9539 lei, valabil pentru 18.03.2021. Perioada contractuala 24 de luni Bonus sub forma de buget in valoare de: 6 900 euro + tva.
- Număr anunț
- DA27607696
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 52.784 RON
- Valoare atribuită
- 52.784 RON
- Data publicării
- 18.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.