Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului: 28 de linii de voce fixa, cf cu benefiicile de mai sus (16 linii pentru Consiliul Judetean Calarasi si 12 linii pentru Centrul Militar Judetean Calarasi). 1 X Voce fixa OL4 Beneficii incluse : - 4 linii voce fixa - Nelimitat minute retele nationale fixe - Nelimitat minute retele nationale in mobile - Nelimitat minute international fix 1 X Voce fixa OL8 Beneficii incluse : - 8 lunii linii voce fixa - Nelimitat minute retele nationale fixe - Nelimitat minute retele nationale in mobile - Nelimitat minute international fix 1 X Voce fixa OL16 Beneficii incluse : - 16 linii voce fixa - Nelimitat minute retele nationale in retelele fixe - Nelimitat minute retele nationale in mobile - Nelimitat minute international fix 1 x abonament ISP dedicated acces 10Mbps Cost lunar abonament: 33 euro fara tva, reprezentand 163,47 lei fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 4,9539 lei, valabil pentru 18.03.2021. Perioada contractuala 24 de luni.
- Număr anunț
- DA27607730
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64211000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.923 RON
- Valoare atribuită
- 3.923 RON
- Data publicării
- 18.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.