Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiatului: Serviciu: Activare myDomain PRO . Pret mediu/ luna: 12 euro fara tva, însemnând 59,44 lei fara tva. Perioada contractuala; 24 luni. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 4,9539 lei, valabil pentru 18.03.2021.
- Număr anunț
- DA27613503
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN HUNEDOARA (CUI 7571411)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.427 RON
- Valoare atribuită
- 1.427 RON
- Data publicării
- 19.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.