Atribuită
Cumpărare directă
burete vase 15 *2.80lei=42lei;burete sarma 10buc*2.80lei=28lei;odo sano wc 150gr 18buc*11lei=198lei;rezerva mop bbs 15buc*4lei=60lei;det vase Delenex ultra 3buc*11lei=33lei;domestos 30buc*9.24lei=277.20lei;ace 2l 10buc*7lei=70lei;degresant asevi 5buc*16lei=80lei;sol geam 5l 2buc*29lei=58lei;pronto 4buc*13lei=52lei;rola ind 5buc*35lei=175lei;hig alba 15set*9.24lei=138.60lei;saci 35l 20set*3.80lei=76lei;saci 60l 20buc/set 18set*6.72kei=120.96lei;saci 120l 10/set 5set*5.20lei=130lei;manusi nitril M 2buc*126lei=252lei;manusi nitril L 1cut*126lei=126lei;soda caustica 10buc*8.40lei=84lei;det 10kg 1buc*58lei=58lei;galeata ovala 5buc*25lei=125lei;det lemn parchet 5buc*8.40lei=42lei
- Număr anunț
- DA27653180
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- DAVICOM SRL (CUI 17720855)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.226 RON
- Valoare atribuită
- 2.226 RON
- Data publicării
- 25.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.