Atribuită Cumpărare directă

serv zz albe 300set*.60lei=1380lei;hig 300gr 240buc*4.50lei=1080lei sapun lichid 5l 12buc*30lei=360lei;det 4 kg 6buc*30lei=180lei ,det 6 kg 2buc*39lei=78lei,domestos 750ml 25buc*6.80lei=170lei;det magnolia 5l 10buc*60lei=600lei;mop 180gr 40buc*4.20lei=168lei;pasta ultraderm 5buc*8.50lei=42.50lei;performant D 1l 25buc*35lei=875lei;saci 30l 50set* 5.20lei= 260lei;saci 60l 25set*5.20lei =130lei;saci 120l 25buc*4.80lei=120lei;saci 240l 20buc*8.50lei=170lei;prosoape perfex 2/se 20set*2.95lei=59lei;foresan wc 12buc*11.50lei=138lei;eu burete vase 30buc*2.90lei=87lei;lavete uscate tro 30*3.95lei=118.50lei;coada mop 1.40m 10buc*12lei=120lei;klessing 750ml 10buc*14lei=140lei;ace 2l 10buc*6.40lei=64lei;defort clorado 10buc*6.50lei=65lei;sapun 500ml 24buc*4lei=96lei;crema defort 1kg 10buc*12lei=120lei;

Număr anunț
DA27653252
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CLUJ (CUI 7489169)
Furnizor / câștigător
DAVICOM SRL (CUI 17720855)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.621 RON
Valoare atribuită
6.621 RON
Data publicării
25.03.2021 00:00
Data finalizării
26.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.621 RON

din 6.621 RON estimat