Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional Xerox WorkCentre 3345+Multifunctional Xerox WorkCentre 3345 + Cartus toner 15000 pag, cu garantie 24 luni Ilfov, București, Bihor, Constanța, Brașov, Dolj

Număr anunț
DA27576114
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.468 RON
Valoare atribuită
12.468 RON
Data publicării
15.03.2021 00:00
Data finalizării
19.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.468 RON

din 12.468 RON estimat