Atribuită Cumpărare directă

Cartus original Lexmark, cod X925H2MG, 7.500 pagini = 3 buc; Cartus toner Lexmark Black cap. mare X925H2KG ptr. X925de, 8500pag OEM:X925H2KG = 2 buc; Cartus original Lexmark, cod X925H2YG, 7.500 pagini = 2 buc; Cartus original Lexmark, cod X925H2CG, 7.500 pagini = 2 buc; CILINDRU LEXMARK MAGENTA X925, C925X74G = 1 buc; CILINDRU LEXMARK YELLOW X925, C925X75G = 1 buc.

Număr anunț
DA27552207
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.977 RON
Valoare atribuită
5.977 RON
Data publicării
10.03.2021 00:00
Data finalizării
12.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.977 RON

din 5.977 RON estimat