Atribuită
Cumpărare directă
pachet cartuse "Caracteristici tehnice detaliate ale ofertei" U.M. Cantitate Cartus toner original pentru HP M551, original, HP 500 yellow buc. 2 Unitate de imagine Kyocera Ecosys P5021cdn, originala, DK5230 negru buc. 3 Unitate de imagine Kyocera Ecosys P5021cdn, originala, DK5231 color buc. 9 Unitate Fuser Konica Minolta pentru C224E, originala, Cod A161R719A buc. 1 Unitate de imagine Konica Minolta pentru C224, originala, DR-512K buc. 1 Unitate de imagine Konica Minolta pentru C3851FS, originala, IUP-24k, Black buc. 1 Unitate de imagine Konica Minolta pentru C3851FS, originala, IUP-24M, magenta buc. 2 Unitate de imagine Konica Minolta pentru C3851FS, originala, IUP-24C, Cyan buc. 2 Unitate de imagine Konica Minolta pentru C3851FS, originala, IUP-24Y, Yellow buc. 2 Toner black pentru HP M775DN (HP CE340A) buc. 1 Toner cyan pentru HP M775DN (HP CE341A) buc. 1 Toner yellow pentru HP M775DN (HP CE342A) buc. 1 Toner magenta pentru HP M775DN (HP CE343A) buc. 1 Toner black pentru HP M476DN (HP CF380X) buc. 1 Toner cyan pentru HP M476DN (HP CF381A) buc. 1 Toner yellow pentru HP M476DN (HP CF382A) buc. 1 Toner magenta pentru HP M476DN (HP CF383A) buc. 1 Toner black pentru HP P1005 (HP CB435A) buc.1
- Număr anunț
- DA27528260
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti (CUI 4221039)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.563 RON
- Valoare atribuită
- 16.563 RON
- Data publicării
- 08.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.