Atribuită
Cumpărare directă
Grup de pompare transvazare ,cu doua pompe verticale (1A+1R ) , cu turatie fixa, model AQUA 20 – ULTRA 7V-550/10 T Caracteristici tehnice: - Debit/pompa: 5.5 mc/h pentru: - inaltime de pompare: 110 Mca - inaltime de pompare maxima : 127 Mca - alimentare electrica: 3 x 380 Vca - 50 Hz; - putere. electrica max: 2 x 4.6kW; - putere. nominala: 2 x 4 kW; Transportul si instalarea se face pe cheltuiala furnizorului
- Număr anunț
- DA27507053
- Autoritate contractantă
- Comuna Bisoca (Primaria Comunei Bisoca) (CUI 3724407)
- Furnizor / câștigător
- I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
- Cod CPV
- 42122000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.603 RON
- Valoare atribuită
- 21.603 RON
- Data publicării
- 03.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.