Atribuită Cumpărare directă

Cod Denumire Cantitate UM Pret unitar MBDUA0633Z Dulap biblioteca cu yala, cu 4 usi (802x403x1816mm) 3 Buc 515 MBUA5306 Dulap 5306 1 Buc 358 MBUA4007 Birou 4007 1 Buc 663

Număr anunț
DA27606832
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SANTANA (CUI 29049908)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.566 RON
Valoare atribuită
2.566 RON
Data publicării
18.03.2021 00:00
Data finalizării
19.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.566 RON

din 2.566 RON estimat