Atribuită
Cumpărare directă
1. Nr Articol UM Cant Pret Valoare TVA 1 PIN FOARFECA IRIS DREAPTA 11,5 CM 400-08 Lot/Serie: Buc 30.00 13.00 390.00 74.10 2 PORT AC 13CM BM1234 Lot/Serie: Buc 20.00 78.00 1,560.00 296.40 3 PIN MINERE LAME BISTURIU 02-192 Lot/Serie: Buc 20.00 24.00 480.00 91.20 4 PIN ELEVATOR FLOHR DREPT 300-13 Lot/Serie: Buc 10.00 23.00 230.00 43.70 5 PIN ELEVATOR FLOHR STINGA 300-12 Lot/Serie: Buc 10.00 23.00 230.00 43.70 6 PIN CLESTE EXTRAXCTIE LATERAL & BICUSPID SUP 200-06 Lot/Serie: Buc 10.00 62.00 620.00 117.80 7 PIN CLESTE EXTRAXCTIE MOLAR INF DREAPTA 200-19 Lot/Serie: Buc 10.00 62.00 620.00 117.80 8 DECOLATOR FK1165 Lot/Serie: Buc 10.00 54.00 540.00 102.60 9 PENSA CHIRURGICALA BD1553 Lot/Serie: Buc 20.00 28.00 560.00 106.40 10 PENSA ANATOMICA BD151 Lot/Serie: Buc 20.00 57.00 1,140.00 216.60 11 PENSA PEAN 12.5CM BH1423 Lot/Serie: Buc 10.00 74.00 740.00 140.60 12 PENSA PEAN 14 CM BH1424 Lot/Serie: Buc 10.00 77.00 770.00 146.30 13 CHIURETE DO1653 Lot/Serie: Buc 10.00 47.00 470.00 89.30 14 PIN CLESTE CIUPITOR DE OS 15 CM 800-01 Lot/Serie: Buc 5.00 82.00 410.00 77.90 15 PIN TRUSA CONSULTATIE CSD-01 Lot/Serie: Buc 20.00 27.00 540.00 102.60 16 PIN Luxator 300-90 Lot/Serie: Buc 7.00 40.45 283.15 53.80 17 DEPARTATOR FARABEUF Lot/Serie: Buc 5.00 17.00 85.00 16.15 18 ASPIRATOR CHIRURGICAL METALIC DD13 Lot/Serie: Buc 10.00 36.00 360.00 68.40 19 FREZE CHIRURGICALE JOTA C141F Lot
- Număr anunț
- DA27626837
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
- Cod CPV
- 33131000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.648 RON
- Valoare atribuită
- 10.648 RON
- Data publicării
- 23.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.