Atribuită Cumpărare directă

PROIECTARE SI EXECUTIE "AMENAJARE LOC DE JOACA IN SAT STOICANI, COMUNA FOLTESTI, JUDETUL GALATI,: -PROIECTARE: DTAC+PT -AMENAJARE SUPRAFATA DIN TARTAN PE STRAT DE PIATRA COMPACTATA -DOTARI LOC DE JOACA CONFORM STUDIULUI DE FEZABILITATE

Număr anunț
DA27666864
Autoritate contractantă
COMUNA FOLTESTI (CONSILIUL LOCAL FOLTESTI) (CUI 3126802)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
45111291-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
219.249 RON
Valoare atribuită
219.249 RON
Data publicării
29.03.2021 00:00
Data finalizării
30.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

219.249 RON

din 219.249 RON estimat