Atribuită
Cumpărare directă
Abonament pe o perioada de 12 luni pentru Servicii Antivirus – BitDefender Pentru calculatoare - 275 bucăți din care: - 220 stații fizice si 55 stații virtuale Pentru servere - 45 bucăți din care:- 15 servere fizice si 30 servere virtuale, confom cerintelor invitatiei de participare Nr.6213 din 01.03.2021
- Număr anunț
- DA27547522
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
- Furnizor / câștigător
- RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI 3736380)
- Cod CPV
- 48761000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.022 RON
- Valoare atribuită
- 14.022 RON
- Data publicării
- 10.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.