Atribuită Cumpărare directă

Viteză de imprimare: 34 Pagini/min. Timp până la prima pagină: Monocrom 4,8 Secunde; Monocrom (hârtie simplă); Volum imprimare: 45.000 Pag./lună; Volum recomandat: 250 - 2.500 Pag./lună; Viteză de scanare: 24 ipm - 1 faţă, ( 200 dpi, ADF monocrom / color ) ; 8 ipm - Faţă-verso, ( 200 dpi, ADF monocrom / color ) Rezoluţie scaner: 1.200 DPI x 2.400 DPI (orizontal x vertical); Tip de fax: Capabilitate de fax alb-negru şi color în mod Walk-up; Viteza de transmisie prin fax: până la 33,6 kbps/aproximativ 3 secunde per pagină; Viteză de copiere: până la 22 ipm Black; Rezoluţie de copiere (dpi): 600 x 1200; Reducere/mărire: 25 % - 400 %; Conexiuni: wireless IEEE 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, USB 1.1 tip A (2x), USB Hi-Speed, Ethernet (1000 Base-T/ 100-Base TX/ 10-Base-T), Greutate hârtie : 64 g/m² - 256 g/m²; Garantie: 12 luni

Număr anunț
DA27646724
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Bihor (CUI 4230398)
Furnizor / câștigător
RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI 3736380)
Cod CPV
30232150-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.238 RON
Valoare atribuită
3.238 RON
Data publicării
25.03.2021 00:00
Data finalizării
26.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.238 RON

din 3.238 RON estimat