Atribuită
Cumpărare directă
Hinta metal scaune cu protectie este realizata din cadru metalic de care se fixeaza prin lanturi prevazute cu lagare si rulmenti , doua scaune cu protectie . Dimensiuni echipament L x I = 2300 x 1550 mm, H = 1800 mm. Dimensiuni spatiu de siguranta L x I = 4300 x 4550 mm. Grupa de varsta 3 – 7 ani. Garantie 2 ani. Echipamentele de joaca sunt conforme cu normele europene si sunt certificate RINA / ISCIR CERT (respecta standardul SR-EN 1176:2008 si HG 435/2010 ) , la livrare sunt insotite de certificat de garantie si declaratie de conformitate .
- Număr anunț
- DA27680229
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PP CASUTA POVESTILOR (CUI 17965600)
- Furnizor / câștigător
- DUPEX SRL (CUI 1770555)
- Cod CPV
- 37535200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.830 RON
- Valoare atribuită
- 1.830 RON
- Data publicării
- 30.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.