Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de incarcare si verificare stingator cu CO2 tip G5 NUMAR DE REFERINTA: 28 PRET DE CATALOG: 31,50 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 50413200-5 Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2) DESCRIERE: Servicii de reincarcare stingator cu CO2 tip G5 18 Increase value Decrease value 31,50 567,00 Servicii de incarcare si verificare stingator presurizat cu pulbere tip P6 NUMAR DE REFERINTA: 21 PRET DE CATALOG: 48,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 50413200-5 Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2) DESCRIERE: Servicii de incarcare si verificare stingator presurizat cu pulbere tip P6 29 Increase value Decrease value
- Număr anunț
- DA27580006
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BRAILA (CUI 24913000)
- Furnizor / câștigător
- INTACT SERV S.R.L. (CUI 15133331)
- Cod CPV
- 50413200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.959 RON
- Valoare atribuită
- 1.959 RON
- Data publicării
- 15.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.