Atribuită
Cumpărare directă
Seringa de unica folosinta de 20 ml cu ac 7000 X 0.32 = 2240 Seringi 10ml SERINGA 10 ML 5000 X 0.20 = 1000 VACUTAINER PLUSJECT coagulare 7000 X 0.16 = 112 VACUTAINER / VACUTAINERE VSH 1,6ML, cu dop negru, PLUSJECT ( 8*120mm ) 1000 X 0.29 = 290 VACUTAINER PLUSJECT hematologie 10 X 19 = 190 PREZENTA TINE LOC DE CPMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA27669964
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- NOVITRADE SRL (CUI 15011423)
- Cod CPV
- 33141000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.352 RON
- Valoare atribuită
- 3.352 RON
- Data publicării
- 29.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.