Atribuită Cumpărare directă

Catetere Intravenoase cu valva ( Branule ), cu aripioare si port-inject, de foarte buna calitate, cu marca CE ! Mod ambalare 100 buc/cut, 1.000 buc/bax ! Dimensiunile disponibile la acest pret sunt: G18, G20, G22 ! Producatorul si importatorul sunt certificati ISO ! CANTITATI: 16 GA - 1000 BUC 18 GA - 2000 BUC 20 GA - 5000 BUC 22 GA - 5000 BUC 24 GA - 3000 buc

Număr anunț
DA27600887
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
NOVITRADE SRL (CUI 15011423)
Cod CPV
33141200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.030 RON
Valoare atribuită
7.030 RON
Data publicării
18.03.2021 00:00
Data finalizării
19.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.030 RON

din 7.030 RON estimat