Atribuită Cumpărare directă

INCHIRIERE CONTAINER METALIC PREVAZUT CU GRUP SANITAR, CU GEAM TERMOPAN, AER CONDITIONAT, RADIATOR ELECTRIC; PERIOADA DE INCHIRIERE: 8 MARTIE-30 APRILIE 2021. ACHIZITIA SE FINALIZEAZA PRIN INCHEIEREA UNUI CONTRACT DE INCHIRIERE VALABIL PANA LA DATA DE 30.04.2021, CU POSIBILITATEA DE PRELUNGIRE PRIN ACT ADITIONAL, CU ACORDUL AMBELOR PARTI. TRANSPORTUL INTRA IN SARCINA PROPRIETARULUI.

Număr anunț
DA27509876
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PEDIATRIE PLOIESTI (CUI 15513888)
Furnizor / câștigător
CROS CONSTRUCT SRL (CUI 13915307)
Cod CPV
34221000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.212 RON
Valoare atribuită
4.212 RON
Data publicării
03.03.2021 00:00
Data finalizării
03.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.212 RON

din 4.212 RON estimat