Atribuită
Cumpărare directă
incheierea contractului pentru colectare ,transport eliminare deseuri spitalicesti pentru codurile 180103 180106,180109,180104,180102,180101,090104,090102,090107 cu autorizatie de mediu valabila ,autorizatie transport ,cu respectarea legislatiei specifice
- Număr anunț
- DA27644733
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Leordeni (CUI 4469485)
- Furnizor / câștigător
- FINANCIAR URBAN SRL (CUI 15343880)
- Cod CPV
- 90524100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57.000 RON
- Valoare atribuită
- 57.000 RON
- Data publicării
- 24.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.