Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare a deseurilor municipale in amestec-APRILIE 2021 REFERAT 3221/24.03.2021

Număr anunț
DA27646613
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
Furnizor / câștigător
FINANCIAR URBAN SRL (CUI 15343880)
Cod CPV
90511000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.979 RON
Valoare atribuită
3.979 RON
Data publicării
25.03.2021 00:00
Data finalizării
25.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.979 RON

din 3.979 RON estimat