Atribuită
Cumpărare directă
10 bucati Corp Iluminat Exterior Glob Ø400.A.OZ-400 Corpul de iluminat exterior alb tip GLOB Ø400.A.OZ-400 este recomandat pentru console perete, console stalpi si stalpi de iluminat montati atat in spatiile publice, cat si in gradini. Informatii Tehnice Corp de Iluminat Diametru: 400 mm Clasa de izolatie: II Tensiune: 230 V, AC Sursa de iluminat: max. 60 W - neinclusa Culoare soclu: Negru Materiale: Soclu – poliamida cu fibra de sticla Dispersor Glob - polimetilmetacrilat PMMA Montaj: stalpi, console stalpi si console perete, cu Ø 60 mm, adancime imbinare = 50 mm Termen Livrare pentru Corpul de Iluminat Ornamental: 2-20 zile de la Comanda Valida, in functie de stoc, cantitate si culoare. Pretul include servicii livrare bonus pana in Jud Mures
- Număr anunț
- DA27524723
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI REGHIN (CUI 3675258)
- Furnizor / câștigător
- KRONEMAG MILLENIUM SRL (CUI 23179283)
- Cod CPV
- 31532300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.590 RON
- Valoare atribuită
- 2.590 RON
- Data publicării
- 05.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.