Atribuită Cumpărare directă

Pompa Vacuum pentru echipamentul de colatat hartie marca Bielomatik VTA80C-01GF 2,20 kW 3-phase, 230/400V ±10% 50 Hz; +150,0mbar

Număr anunț
DA27585499
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI 14348324)
Cod CPV
42122450-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.575 RON
Valoare atribuită
23.575 RON
Data publicării
16.03.2021 00:00
Data finalizării
19.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.575 RON

din 23.575 RON estimat