Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia, prin incheierea unei comenzi -contract, a serviciilor de remediere la modulul de taiere rola coala Tectuprint de la utilajul de tipar digital Backup Edelmann. Se vor remedia defecţiunile constatate prin RS 13347 si se vor efectua probe in vederea functionarii corespunzatoare a masinii de tipar. Termen de garantie a serviciilor: 30 de zile de la data semnării raportului de service
- Număr anunț
- DA27585759
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI 14348324)
- Cod CPV
- 71334000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.021 RON
- Valoare atribuită
- 2.021 RON
- Data publicării
- 16.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.