Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asistență tehnică și suport pentru aplicația PIRS-e-PREF, pentru secretariat și documente, din cadrul Instituției Prefectului Juețul-Ilfov”, pe o perioadă de 8 luni, începând din data de 01.05.2021-31.12.2021

Număr anunț
DA27631897
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului Jud Ilfov (CUI 8612757)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
Cod CPV
72611000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.400 RON
Valoare atribuită
6.400 RON
Data publicării
23.03.2021 00:00
Data finalizării
23.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.400 RON

din 6.400 RON estimat