Atribuită
Cumpărare directă
alimente: 7 TPS FASOLE ALBA 1KG 7 BANEASA FUSILLI 400G 21 RS.PETIT BEURRE 80G 21 TPS PAINE ALBA FEL.300G 7 BITAR OREZ BOB ROTUND 1KG 7 TPS ZAHAR 1KG 7 DELICIA ULEI FL.SOARE.1L 14 TPS FAINA ALBA 000 1KG 14 TPS MALAI 1KG 5 B.SADU CARNE PORC 300G 5 SADU CARNE PORC 300G 3 B.SCAN.PATE BUCEGI PO200G 3 SCAN.PATE BUCEGI PO200G 7 MAXIM S PASATA ROSII 680G 1 CEAPA GALBENA PL 10KG CI 2 CARTOFI ALBI RO.10KG BUC C.I 7,900 MERE GOLDEN PL KG CI 9,920 MORCOVI RO KG CI detergenti: 7 SACOSA FRUCTE ECOTAXA 0.15LEI 7 TEO SAP.MILK ROSE 100G 7 COLGATE CAL.ANTIC.PAS.125ML 7 H S NEW SAMP2IN1 CLAS 200ML 1 OTI SAC.BIODEG.IMPR.40X50 50B 2 REGINA/VOLARE HART.IG.3STR16R
- Număr anunț
- DA27553308
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 37581018)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 814 RON
- Valoare atribuită
- 814 RON
- Data publicării
- 10.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.