Atribuită Cumpărare directă

SUNCA PUI KG KG 7,490 137.44 PERE WILLIAMS TR KG CI KG 70,000 430.50 MERE IDARED PL KG CI KG 39,800 114.62 CARTOFI ALBI RO 10KG C.I BU 3 34.65 DOVLECEI TR KG C.I KG 5,240 30.23 USTUROI CN KG CI KG 1,000 17.00 PASTARNAC RADACINA RO KG KG 5,400 15.01 MORCOVI RO KG CI KG 10,000 16.30 TELINA NL KG CI KG 10,060 26.06 ARDEI GRAS ROSU ES KG CI KG 5,420 49.05 CEAPA GALBENA PL KG CI VR KG 10,000 19.20 BANANE EC KG C.I VRAC KG 39,600 232.45 D AUCY SPANAC 765G CV 12 108.96 CORONITA ZAHAR 1KG PG 10 26.50 B.OET.ZAHAR VANILINAT 8G PG 10 3.90 OET.ZAHAR VANILINAT 8G PG 2 13.20 BANEASA MALAI 1KG PG 5 18.90 TITAN GRIS 500G PG 5 15.85 ORLANDO MIEZ NUCA EX1KG PG 3 220.50 KAMIS ROZMARIN 10G PG 5 15.65 VEL.P.ALBA DE VEL P500G BU 70 242.20 SOLOMONESCU BR.VACI 27% GL 1 77.45 COVALACT IAURT 2,8% 5KG GL 3 114.30 NAPOLACT IAURT NATUR ECO BU 70 134.40 NAPOLACT UNT 65% 200G PC 10 102.50 TPS OUA COD 3 CLS.M 30 BU IF 5 63.00 PULPE DEZ.PUI TAV.KG KG 15,670 181.77 COVALACT SMANTANA 15% 5KG GL 1 57.90 NESTLE NESQUIK 500G PG 10 103.00

Număr anunț
DA27534564
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 2 JILAVA (CUI 28573601)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.622 RON
Valoare atribuită
2.622 RON
Data publicării
08.03.2021 00:00
Data finalizării
09.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.622 RON

din 2.622 RON estimat