Atribuită Cumpărare directă

OASE GARF AFUMATE KG PIEPT DE PUI DEZ.F.P. TAV PIEPT DE PUI DEZ.F.P. TAV PIEPT DE PUI DEZ.F.P. TAV CEAPA GALBENA PL 10KG CI MORCOV GASTRO RO KG CI TELINA NL KG CI MARAR LG RO C.I D ALE G.SFECLA ROSIE 4200 DELICIA ULEI FL.SOARE.1L MONTE BANATO MELC S.5KG MAGURA PRAJ.LAPTE 35G SOLOMONESCU BR.VACI 27% HELGA SMANTANA 20% 900G DERONI FAS.BOB ALES1KG

Număr anunț
DA27488619
Autoritate contractantă
Scoala Generala "Aron Cotrus" Arad (CUI 29034044)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.074 RON
Valoare atribuită
1.074 RON
Data publicării
01.03.2021 00:00
Data finalizării
02.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.074 RON

din 1.074 RON estimat