Atribuită
Cumpărare directă
CARTOFI ROSII RO 10KG BUC USTUROI RO 500G BUC CI PASTARNAC RADACINA RO KG PASTARNAC RADACINA RO KG MORCOVI RO KG CI MORCOVI RO KG CI PATRUNJEL LG RO C.I MARAR LG RO C.I GRADENA CASTR.OTE4150G CSALADI FIDEA SCURTA 4OUA EUGENIA CR.CACAO 56X36G JUMATATI POST.PUI.CG.PG.K JUMATATI POST.PUI.CG.PG.K JUMATATI POST.PUI.CG.PG.K CASA T.FASOLE GALB. PASTA HELGA SMANTANA 20% 900G COLONIAL AMIDON PORUMB 2K
- Număr anunț
- DA27531737
- Autoritate contractantă
- Scoala Generala "Aron Cotrus" Arad (CUI 29034044)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.031 RON
- Valoare atribuită
- 1.031 RON
- Data publicării
- 08.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.