Atribuită Cumpărare directă

SCAN.PORC S.PRO.SIB300G CV 156 1 1567,80 EVRIKA ULEI FL.SOAR.5L ST 50 1 1135,00 EVRIKA UL.FL.SOAR. 1L ST 102 1 473,28 AROVIT GEM CAPSUNI PAT.1, GL 55 1 606,10 AROVIT GEM FR.PA.PAT.1,4K GL 30 1 330,60 AROVIT GEM VISI.PAT.1,4KG GL 15 1 165,15

Număr anunț
DA27484074
Autoritate contractantă
CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.278 RON
Valoare atribuită
4.278 RON
Data publicării
01.03.2021 00:00
Data finalizării
02.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.278 RON

din 4.278 RON estimat