Atribuită Cumpărare directă

ELIT SALAM DE CASA KG KG 23,511 1 469,51 CARNACIORI AFUMATI KG KG 27,400 1 580,06 CARNE TOCATA PORC KG KG 57,440 1 840,92 ARIPI PUI GASTRO KG KG 81,560 1 880,85 PULPE SUP.DEZ.F.PIELE GAS KG 81,040 1 1125,65 FICAT PUI TAVITA KG KG 30,700 1 379,76 SALAM CASA 350G BU 20 1 197,20

Număr anunț
DA27484132
Autoritate contractantă
CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15130000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.474 RON
Valoare atribuită
4.474 RON
Data publicării
01.03.2021 00:00
Data finalizării
02.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.474 RON

din 4.474 RON estimat