Atribuită Cumpărare directă

W G ANTIMATREATA SAMPON 4 RE 36 1 372,96 W G HERBS SAMPON 400ML RE 28 1 290,08 W G SAMP 2IN1 ALOE 400ML RE 36 1 372,96

Număr anunț
DA27549091
Autoritate contractantă
CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
33711610-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.036 RON
Valoare atribuită
1.036 RON
Data publicării
10.03.2021 00:00
Data finalizării
12.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.036 RON

din 1.036 RON estimat