Atribuită
Cumpărare directă
D ALE GURII CIUPERCI TA.4 CV 17 12 658,92 REG.SOS.PAS.TOMATE540G BO 102 1 603,84 GAROM FILE HERING SOS TO1 CV 300 1 1098,00 EVRIKA ULEI FL.SOAR.5L ST 50 1 1135,00 EVRIKA UL.FL.SOAR. 1L ST 102 1 473,28 MARGARITAR ZAHAR CR.1KG PG 500 1 1275,00 SALROM SARE IOD.EXTR1KG CU 204 1 291,72 FUCHS BOIA DULCE 500G BO 20 1 449,40 TYMBARK ROSII 100%1,0 CU 60 1 296,40
- Număr anunț
- DA27549309
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.282 RON
- Valoare atribuită
- 6.282 RON
- Data publicării
- 10.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.