Atribuită Cumpărare directă

PULPA PORC DEGR.DEZ.KG KG 80,760 1 1271,97 SLANINA AF.CU BOIA KG KG 30,440 1 379,28

Număr anunț
DA27667725
Autoritate contractantă
CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15113000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.651 RON
Valoare atribuită
1.651 RON
Data publicării
29.03.2021 00:00
Data finalizării
30.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.651 RON

din 1.651 RON estimat