Atribuită
Cumpărare directă
pachet alimente NUMAR DE REFERINTA: 47608195 PRET DE CATALOG: 2.560,46 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 15800000-6 Diverse produse alimentare (Rev.2) DESCRIERE: ETI PUF BIS.MARSM.PEPENE HOCHL.CASC.CLASIC 250G COTLET PORC FARA OS CONG. CARNE TOCATA PORC CONG.KG BANANE EC CCA 18KG C.I USTUROI RO 500G BUC CI ROSII TR KG CI PATRUNJEL LG RO C.I PORTOCALE ES. KG. C.I VRA HOME G.CIUPERCI INT320G OLY.PASTA 28-30%TOM720G BUNIC.ULEI FL.SOAR.1L SURASUL SOARE.UL.FLS.1L LADORNA LAPTE UHT 3,5% 1L CORONITA ZAHAR 1KG BANEASA PESMET ALB 500G BEKESI GRIS DE GRAU 1KG EKLAND FRUCT.PADURE350G HEIDI DARK EXTREME 80G KINDER CHOCO.T8 100G DELACO MOZZARELLA MINI 12 MONOR MOZZAR.BIL.CAS.300G BRAVO DROJDIE PROASPATA 5 NAPOLACT SANA 3,5% 3+1 33 PRESID.UNT SARE MARE 80% AVI OUA COD 2 CLASA L 5X3 VISINE FARA SAMBURI 1KG NESTLE NESQUIK 500G EDENIA FILE COD PANE 400G mai putin
- Număr anunț
- DA27490161
- Autoritate contractantă
- CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.560 RON
- Valoare atribuită
- 2.560 RON
- Data publicării
- 01.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.