Atribuită
Cumpărare directă
pachet alimente NUMAR DE REFERINTA: 185654161 PRET DE CATALOG: 1.403,09 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 15800000-6 Diverse produse alimentare (Rev.2) DESCRIERE: CARNE TOCATA PORC CONG.KG FICAT PUI TAV.KG ROSII TR KG CI ARDEI KAPIA ROSU TR CI VR SCAN.PATE BUCEGI PO300G BARILLA FARFALLE 500G NUTELLA CR.AL+CACAO400G ELMAS STAFIDE AURII500G ORLANDO PIPER MAC.50G EKLAND CEAI ZMEURA 350G NESQUIK 400G DIGESTA BISC.ST CA MA41G DELASH.MAGDALE.LAM.280G OLYMPUS BRANZA DE VACI 6% KINDER DESERT PINGUI 8X30 CREMOSSO CAPS-PIERS 125G RAMA MAESTRO 70% 250G COTLET HAIDUCESC FELIAT 4 MUSCHI FILE AFUMAT 100G F RINGA BACON CRUD FELIAT 1 BONDUELLE MAZARE CONGELAT NAPOLACT SMANTANA PRIMA25 PRIMA SMANTANA 25% 300G mai putin
- Număr anunț
- DA27595787
- Autoritate contractantă
- CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.403 RON
- Valoare atribuită
- 1.403 RON
- Data publicării
- 17.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.