Atribuită
Cumpărare directă
pachet alimente NUMAR DE REFERINTA: 43472844 PRET DE CATALOG: 1.988,03 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 15800000-6 Diverse produse alimentare (Rev.2) DESCRIERE: ACTIMEL MULTIFRUCT 8X100M BACON FARA SORICI KG KAIZER AFUMAT KG COTLET PORC FARA OS CONG. BANANE EC CCA 18KG C.I MIEZ DE NUCA RO KG CI RIDICHI ROSII RO LG CI CASTRAVETI FABIO GR KG CI PATRUNJEL LG RO C.I MARAR LG RO C.I CEAPA GALBENA PL KG CI VR CONOPIDA ALBA IT KG CI VR CONOPIDA ALBA IT KG CI VR ROSII TR. KG C.I VRAC COSTA.DOR.UL.MA.EX.VE1L LADORNA LAPTE UHT 3,5% 1L JASMIN SEMINTE FL.SOAR.25 OET.ESENTA ROM 38ML FUCHS FIX GRATAR 20G FUCHS CONDIM.PILAF 20G ORL.RAHAT AR.FRUCTE500G SENIC RAHAT ASORT.1,7KG PRIMART FURS.CU FR1,5KG KINDER CHOCO.T8 100G PHIL. CR.BRANZA SIMPLA 20 DELACO MOZZARELLA MINI 12 SECRET.BUNICII DROJDIE 5X CREMOSSO IA.NAT.5,3% 125G NAPOLACT SANA 3,5% 3+1 33 DELMA SANDVIS 500G RAMA MAESTRO 70% 250G AVI OUA COD 2 CLASA L 5X3 PIEPT DE PUI FILE IQF CG. PRIMA SMANTANA 25% 300G mai putin
- Număr anunț
- DA27634189
- Autoritate contractantă
- CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.988 RON
- Valoare atribuită
- 1.988 RON
- Data publicării
- 23.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.