Atribuită
Cumpărare directă
pachet alimente NUMAR DE REFERINTA: 557291151 PRET DE CATALOG: 1.257,59 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 15800000-6 Diverse produse alimentare (Rev.2) DESCRIERE: PULPA PORC DEGR.DEZ.KG VARZA MURATA TOCATA 1KG C CEAPA GALBENA PL 10KG CI MORCOVI TR. KG CI ARDEI KAPIA ROSU TR KG CI CEAPA ROSIE NL KG CI VRAC USTUROI RO. KG C.I VRAC DOVLECEI TR KG C.I VRAC PASTARNAC RADACINA RO KG PASTARNAC RADACINA RO KG TELINA NL KG. CI VRAC LAMAI TR KG CI VRAC MOARA AUR PESMET 500G BELIN C.MER ZM100X1,5 G BELIN C.MULTIF100X1,5 G FARES CEAI CATINA20X2G FARES CEAI DE IARN20X2G PION NAP.CR.ARAHIDE 1KG BOROMIR COZ.CCO RAH400G BRAVO DROJDIE PROASPATA 5 CRIST.SUNCA PRAGA 100G SISSI SUNCA PULPA PORC 6 JAMB.PADUREA NEAGRA 200G JAMBON C/U FELIAT 500G PUI GRILL PUNGA CG.KG FASOLE PASTAI GALB2,5KG EDENIA SPANAC TOC.PORTION CAPSUNI CONGELATE 1KG DERONI LINTE ROSIE 1KG DERONI OREZ SARMALE 1KG HOCHL.CASCAVAL CLAS.FELII mai putin
- Număr anunț
- DA27651141
- Autoritate contractantă
- CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.258 RON
- Valoare atribuită
- 1.258 RON
- Data publicării
- 25.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.