Atribuită
Cumpărare directă
CASCAVAL DALIA CALUP KG KG 3,024 52.59 MUSCHI TIGANESC KG KG 7,292 363.72 PULPA PORC DEGR.DEZ.KG KG 10,855 174.33 FICAT PORC CONGELAT KG 4,165 24.37 CARNACIORI AFUMATI KG KG 11,130 240.30 LAMAI TR KG C.I KG 1,000 4.72 PERE WILLIAMS TR KG CI KG 20,000 120.80 CARTOFI ALBI RO.10KG BUC BU 2 22.69 DOVLECEI TR KG C.I KG 4,200 23.52 MORCOVI RO KG CI KG 8,000 12.80 ARDEI KAPIA ROSU TR KG CI KG 8,780 74.63 PATRUNJEL VERDE RO LG CI LG 25 23.50 CEAPA GALBENA PL KG CI VR KG 7,200 13.61 FARM.MASL.KALA.F.S.3KG CV 8 507.94 LEIBNIZ BISCUITI 50G BU 200 432.00 OLYMPUS TELEMEA OAIE 4KG BU 1 141.76 SOLOM.BRANZA GRASA VACI 1 BU 3 48.51 OLYMPIA BORS 1L BU 4 10.37 ALBALACT UNT 82% 200G BU 8 79.44 TPS OUA COD 3 CLS.M 30 BU IF 5 61.50 PULPE INFERIOARE BAX KG KG 32,390 237.09 TITAN GRIS 500G PG 6 18.66 TPS FAINA ALBA 000 1KG PG 10 19.60
- Număr anunț
- DA27491643
- Autoritate contractantă
- SCOALA SPECIALA NR. 4 BUCURESTI (CUI 4340617)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.708 RON
- Valoare atribuită
- 2.708 RON
- Data publicării
- 01.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.