Atribuită Cumpărare directă

MUSCHI TIGANESC KG KG 1,924 95.97 PULPA PORC DEGR.DEZ.KG KG 6,405 102.86 CREMWURSTI PORC KG KG 6,480 116.25 SLG SUNCA PULPA PORC EXTR KG 1,825 26.46 GULAS PULPA VITA KG KG 1,990 59.3 LAMAI TR KG C.I KG 0,860 3.65 PERE WILLIAMS TR KG CI KG 15,160 91.57 CARTOFI ALBI RO 10KG CI BU 2 23.60 CEAPA VERDE RO. LG. C.I LG 15 24 USTUROI CN KG CI KG 1,660 25.08 MORCOVI TR. KG CI KG 5,400 10.21 ARDEI KAPIA ROSU TR KG CI KG 9,000 93.42 SALATA VERDE RO. BUC. C.I BU 20 50.00 PATRUNJEL RO. LG. C.I LG 25 23.5 CEAPA GALBENA PL KG CI VR KG 5,200 9.83 OLY.MAZARE VERDE 680G BO 7 237.72 D AUCY FASOLE VERDE800G CV 40 332.00 CEGUSTO ROSII IN BULION 6 BO 24 92.64 ANTREF.PATE PORC FARA E20 CV 24 126.72 NAPOLACT LAPTE 3,5% 1L CU 1 6.35 TITAN GRIS 500G PG 6 18.66 RAURENI GEM PRUNE 370G BO 18 104.58 LEIBNIZ BISCUITI 50G BU 90 204.30 SOLOM.BRANZA GRASA VACI 1 BU 3 48.51 OLYMPIA BORS 1L BU 6 15.54 NAPOLACT IAURT N B 3,5%14 IF 8 78.40 ALBALACT UNT 82% 200G BU 16 158.88 TPS OUA COD 3 CLS.M 30 BU IF 4 48.00 PUI GRILL PG KG KG 6,357 59.18 PUI GRILL PG KG KG 3,978 37.04 PIEPT DEZ.F.PIELE CURCAN KG 1,308 45.43 CAMARA V.AMESTEC MEXICAN PG 3 56.40 ALBALACT SMANTANA 12% 900 GL 2 19.06 BITAR OREZ BOB ROTUND 1KG PG 6 25.44

Număr anunț
DA27625031
Autoritate contractantă
SCOALA SPECIALA NR. 4 BUCURESTI (CUI 4340617)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.471 RON
Valoare atribuită
2.471 RON
Data publicării
22.03.2021 00:00
Data finalizării
23.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.471 RON

din 2.471 RON estimat