Atribuită Cumpărare directă

. MILKA AL.INT.CARAME300G BU 1 MILKA CIOCO.ALUNE 270G BU 1 MILKA CIOCO.LAPTE 270G BU 1 LINTUCA CASC.PENTELEU CC KG 1,144 LINTUCA TELEMEA VACA KG KG 0,576 CEAFA DEZ.P.FEL.KG TAV KG 2,300 CARNE TOCATA PORC CONG.KG KG 0,778 CARNE TOCATA PORC CONG.KG KG 0,770 MIEZ DE NUCA RO 500G BU 1 JASMIN ALUNE PAD.CRUDE 25 PG 1 JASMIN CAJU 250G PG 2 JASMIN MIGDALE CRUDE 250G PG 2 MOVENPICK LATTE ART 1KG BU 1 NUTLINE ARAHIDE SARAT135G BU 2 BALOCCO GOCCIOLOTTI700G BU 2 KINDER CARDS BISC.CI128G BU 2 ROSHEN PRAL.ASORTATE194G BU 1 DELACO CASCAVAL AFUMAT 45 BU 1 HOCHLAND CASCAVAL AFUMAT BU 1 SALATA DE ICRE CRAP 500G BU 1 SALAM PALACIEGO FEL.100G BU 1 SALAM SIBIU FEL 150G S BU 1 FILE PIEPT PUI TAV.KG KG 0,992 FILE PIEPT PUI TAV.KG KG 0,978 TROPICAL ALOE VERA 1,5PET ST 3 BORSEC APA CARBO. 0,75NRT ST 1 PASTRAV EVISCERAT 300/400 KG 6,000 PASTRAV EVISCERAT 300/400 KG 2,124 LAVRAC 400-600 GR KG KG 3,178 TRUNCHI CRAP SALBATIC KG KG 3,118 RONDELE SOMON 150-250G KG KG 2,576 PEPSI COLA TWIST 6X0,33DZ DZ

Număr anunț
DA27644783
Autoritate contractantă
Liceul cu Program Sportiv Braila (CUI 4205564)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
976 RON
Valoare atribuită
976 RON
Data publicării
24.03.2021 00:00
Data finalizării
25.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

976 RON

din 976 RON estimat