Atribuită
Cumpărare directă
pachet de alimente 24 BARILLA TAGLIATEL.OU500G 8 OLYMPIA BORS 1L 7,318 CARNE TOC.AMESTEC TAV.CONG. K 2,182 LAMAI TR KG CI VRAC 3 COVALACT SMANT.DE BUC.15% 370 4,101 FILE PIEPT PUI TAV.KG 4 LADORNA UNT 82% 200G 10 SUN FOOD ROSII DEC.CUB.400G 1 BIG PANDA TELEMEA VACA 4KG 2 NESTLE NESQUIK 500G 2 NESTLE CHEERIOS 500G 2 NESTLE LION 500G 13,160 VARZA ALBA PL KG C.I 1 BANANE DOLE EC CCA 18KG C.I 12 EDENIA MAZARE FINA 450G 5 TPS FULGI PORUMB 300G 1 CEAPA GALBENA PL 10KG CI 6,000 FILE SALAU NIL 300-500 CG. BA 3 ARTES.BRANZA DE VACI 1% 1KG 14 TPS IAURT 2,8% 900G PET 4 HOCHL.CASC.CLASIC 250G 2 TPS OUA COD 3 CLS.M 30 BUC. 6 OLY.ROSII PASATE 750G 6 FLORIOL ULEI FL.SOARE1L 5,740 MORCOVI RO KG CI 22,342 PULPE INF.CU OS SI P.CASER.KG 3,060 PASTARNAC RADACINA RO KG CI V 2,685 MUSCHI FILE AFUMAT KG 3 ROUA FLOR.MIERE POL500G 4 SOLOMONESCU CASCAVAL DALIA515 4 SOLOMONESCU SMANTANA 20% 900G 19,980 PORTOCALE GR KG CI 4,620 CASTRAVETI FABIO GR KG CI 9,860 PERE CONFERENCE NL KG CI 2 KINDER CHOCO.T24 300G 28 NAPOLACT LAPTE 3,5% 1L
- Număr anunț
- DA27499728
- Autoritate contractantă
- Liceul Gheorghe Munteanu Murgoci Macin (CUI 4165699)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.026 RON
- Valoare atribuită
- 2.026 RON
- Data publicării
- 02.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.