Atribuită
Cumpărare directă
PUR BALS.ALOE VERA450ML BREF POWER ACTIV PINE3X50 EMEKA PARADISE 3STR.24ROL EMEKA WHITE PROSOP BUCAT CIF SPRAY BAIE 500ML PRONTO SPR.LEMN CLAS.300M PRONTO SPR.LEMN LAVANDA30 GLADE SPR.LILY 300ML 3BUC EPACK BURETI GAL CANELURI JASOL SAPUN LICHID 5L ALUFIX ECON.SACI MEN.25L MADERO SACI MEN.NEGR.60L ROLA PROFESIONALA 100M 2S ZEWA RL.BUC.W WEG4RL ALIA SERV.ALBE 2STR.150BU DOMESTOS ATLANTIC 2L WIPE OUT SAP.L.GINGER1L WIPE OUT SAP.L.PIERS1L SCR 2 CUT AGRAFE COL50MM/ SCR PIONEZE PANOU PLUTA/5 KOR NOT ADEZ 75X75MM/100F RTC INDEX AUTOAD HARTIE 4 GPV PLIC C6 GUMAT GPV PLIC CD AUTOADEZIV/25 ROM PLIC C5 SILICON TES BANDA ADEZ TRANSP/50M ICO CAPSE METAL 24/6 PLS MOP SINTETIC 105G (50 TPS REZ. MOP BUMBAC MAR.L BLC YELLOW H COP A3/80GR/ TRAFFIC H.COP A4 80 GR/CU NUSA CREION CORECTOR VF.M ICO PIX GEL ALBASTRU/20 B PGN BIBL MARMORAT A4/75 M ARH DOSAR PP/A4/50 BUC HER DOSAR PP SINA/ALBASTR RTC FILE PROT.A4/25 RTC DOSAR INCOPC.1/2 ALB PGN CUTIE ARHIVARE/20 CM RTC BIBL.PP LUX ALBS A4/7 HER TAVITA CORESP.TRANSL/ HER TAVITA CORESP.TRANSL/ TXD CD-R/52X SHRINK X10
- Număr anunț
- DA27516323
- Autoritate contractantă
- COMUNA GARBAU (CUI 4485430)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.372 RON
- Valoare atribuită
- 1.372 RON
- Data publicării
- 04.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.