Atribuită
Cumpărare directă
ROLA PROFESIONALA 100M 2STR PERIND FARAS ERGO. CU COADA TPS REZ.MOP BUMB.XXL 250G IGIENOL SAP.LICH.ANTIB.300M OTI MATURA TIDY L + COADA NUFAR PT FAIANTA 1L PERIND GAL.DREPT.CU STORCAT MANUSI VINIL L 100BUC COADA LEMN FILET 1,1M FI=20 TPS SOL.GEAM 750ML FINO SAC GUNOI 35L/30BUC NOVAX LAVETA UNIV.5BUC OTI PERIE PT FRECAT ZELAZKO IGIENOL DEZINF.UNIV.VERDE 4
- Număr anunț
- DA27507625
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA DE SUS (CUI 5046653)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.753 RON
- Valoare atribuită
- 4.753 RON
- Data publicării
- 03.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.