Atribuită
Cumpărare directă
PGN BIBL MARMORAT A4/75 MM RTC ADEZIV LICHID/50ML MAP CAPSATOR ADVANCE 24/6 N AGR BORCAN PLASTIC CU CAP.0 AGR BORCAN PLASTIC CU CAP.0 MAP PERFORATOR METAL 40/45 ICO CAPSE METAL 24/6 ICO AGRAFE METAL 50MM/100B BIC FLUID CORECTOR 20ML TRAFFIC H.COP A4 80 GR/CUTI ICO BURETIERA LUX L PGN FILE PROTECTIE A4/40 MC SCH MARKER 1-3MM/NEGRU
- Număr anunț
- DA27507746
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA DE SUS (CUI 5046653)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.114 RON
- Valoare atribuită
- 1.114 RON
- Data publicării
- 03.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.