Atribuită Cumpărare directă

Produse de curatenie- 1 pachet (conform descriere)*4488,90 ron / pachet :15939721 4 GLADE SPR.LILY 300ML 3BUC 29135506 4 PERIND FARAS ERGO. CU COADA 29414265 3 JASOL SAP.LIC.FARA COLORANT 5 30847784 10 DETTOL SURFACE CLEANSER 500ML 31023609 9 BREF POWER ACTIV PINE3X50G 32790636 17 EMEKA MOUNTAIN H.IG.STR.24ROL 35317270 2 ENIGMA BUR.SARMA PROF10BUC 36010023 24 TPS REZ.MOP BUMB.XXL 250G 39080213 4 MATURA FIR LUNG FARA COADA 41249335 15 PUR POW.ORANGE MARACUJA 1200M 41825613 25 AJAX FLORAL SPRING 1L 42380816 48 PAPELY RL.PROF.2STR 100M 42488874 25 CLIN WINDOWS LEMON PISTOL500M 42743336 15 CIF.PROF.CREAM LEMON 750ML 44905743 7 AIR WICK COOL 250ML 2+1 BUC 47116603 10 FINO LAV.MULTIFUNCT3BUC 47997986 20 DOMESTOS PINE 1L 64849037 30 EPACK SACI MEN.VERZI 60L 20BU 65290926 15 DOVE SAP.LIC GLOW 250ML 68816909 30 OTI SACI MEN120L/10BUC 68816917 50 OTI SACI MEN.35L/50BUC 74559345 5 COS FLIP FLAP DELTA 12L PLS 80725732 20 NEVE PROSOP PROFESIONAL Z FOL 85165918 3 ROPACK BURETI VASE 10BUC 85783199 4 COADA LEMN IMBRACATA PVC 1,1M 93311298 15 CILLIT BANG PULV.UNIV750ML ; prezenta tine loc de comanda

Număr anunț
DA27679372
Autoritate contractantă
PRIMARIA ARICESTII RAHTIVANI (CUI 2842927)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.489 RON
Valoare atribuită
4.489 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
31.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.489 RON

din 4.489 RON estimat