Atribuită Cumpărare directă

WIPE OUT SAP.L.PIERS1L AJAX LEMON PRAF CURATAT 4 TEO SAP.LIC.SENSI.400ML SERVETELE ALBE2STR 250BUC SELG.PROS.HART.600F.2STR. FIORE ROLE C.ALBE 2STR 8B NEVE PROSOP PROFESIONAL Zx5buc ONDA HART.IG.2STR40BUC ROPACK SACI MENAJERI 120Lx10buc FINO SAC GUNOI 60L/20BUC MADERO BUR.VASE CANELURIx20buc SANO F.PLUS ARAGAZ750ML SOMAT ALL IN ONE 100TABLE

Număr anunț
DA27621744
Autoritate contractantă
U.M. 01983 Bacau (CUI 4353080)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831210-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.286 RON
Valoare atribuită
2.286 RON
Data publicării
22.03.2021 00:00
Data finalizării
23.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.286 RON

din 2.286 RON estimat